تصاویر منتخب

دانلود بازی مسابقه اتومبیل رانی3D:بالا در سوخت برای اندروید نسخه2.3

هیجان انگیز شبیه ساز تیراندازی


شرح بازی: مسابقات اتومبیل رانی 3D: بالا سوخت:

سرعت را از طریق خیابان های شب شهر بزرگ در این بازی برای آندروید. گام در گاز و سرعت بخشیدن به سرعت به دیوانه. سعی کنید به ضرب و شتم مسیر به همان سرعتی که ممکن است ترک تمام رقبای بسیار عقب. مراقب باشید در جاده و جلوگیری از خرد کردن به ماشین ها و موانع دیگر. ارتقا اتومبیل خود را، افزایش قدرت موتور و پارامترهای دیگر.
مسابقات اتومبیل رانی 3D: بالا سوخت - پشت چرخ از یک ماشین ورزشی قدرتمند دریافت و در مسابقات خیابانی با مخالفان قوی. ویژگی های بازی:

 •      10 اتومبیل منحصر به فرد
 •      2 نوع از نژادها
 •      بیش از 60 سطح
 •      رقابت با بازیکنان دیگر
 •      این بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارد.


دانلود بازی چوب تور تنیس برای اندروید نسخه1.0.2

بازیهای پازل و فکری مسابقه ای ماجراجوییStick Tennis Tour 1.0.2 یک بازی تنیس فانتزی برای گوشیها و تبلتهای مجهز به سیستم عامل اندروید است که چندی پیش توسط یکی از توسعه دهندگان برتر گوگل‌پلی بنام Stick Sports Ltd منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفت. در این بازی شما فرصت پیدا میکنید که هیجان بالای مسابقات تنیس را این بار از طریق دستگاه اندرویدی خود تجربه کرده و برای مدتها خود را سرگرم نمایید. این بازی که در بیش از 100 کشور جهان جزو بازیهای محبوب به شمار میرود، به شما امکان میدهد با قهرمانان مختلف رویارو شده و به رقابت بپردازید. کنترل بازی بسیار آسان است؛ برای کنترل کاراکتر خود کافیست بر روی صفحه سوایپ کنید تا او را در جهت‌های مختلف هدایت کنید. نکته جالب توجه اینکه مکانیسم بازی به شکلی است که به شما اجازه میدهد قبل از ورود به مسابقات، ورزشکار خود را ساخته و او را با گزینه های مختلفی شخصی سازی کنید.

ویژگیهای بازی Stick Tennis Tour :
▣ امکان شرکت در تورهای مختلف جهانی
▣ به چالش کشیده شدن مهارتهای مختلف
▣ وجود رقابتهای آنلاین با سایر کاربران
▣ امکان کنترل و مشاهده موفقیتها
▣ امکان ساخت و شخصی سازی بازیکن دلخواه

دانلود بازی برخورد کمانداران مصر برای اندروید نسخه1.3

نقش آفرینی شبیه ساز


شرح بازی: برخورد کمانداران مصر:
برخورد کمانداران مصر - کمک جانشین تاج و تخت از مصر باستان دفاع از تاج و تخت را از ارتش از غاصب. شوت از تعظیم در دشمنان و استفاده از سلاح های دیگر. تبدیل به یک استاد تیراندازی با کمان در این بازی برای آندروید. به منظور نفوذ به پایگاه دشمن در شهرستان، واقع در بیابان گرم است. مخفی پشت پوشش به دشمنان شما اوایل یافت نشد. خوب هدف و انتشار فلش، پاک کردن دشمن ضربه در سر و یا یکی دیگر از نقطه آسیب پذیر است. تغییر سلاح در یک شمشیر یا چکش و مبارزه در مبارزه با نزدیک با مخالفان به انتخاب سمت راست.

ویژگی های بازی:


 •      مکان های متروک
 •      سلاح های مختلف
 •      ماموریت های جالب
 •      دشمنان قوی

دانلود بازی ماجراجویی میمون برای اندروید نسخه1.1.0

بازی آنلاین ماجراجویی


شرح بازی: ماجراجویی میمون:
میمون ماجراجویی - کمک به میمون خنده دار ضرب و شتم سطوح خطرناک و جمع آوری به عنوان بسیاری از موز خوشمزه که ممکن است. آیا کلید را به سطح بعدی و پاداش را از دست ندهید. آماده برای یک سفر هیجان انگیز با یک میمون سرگرم کننده در این بازی برای آندروید دریافت کنید. شما سیستم عامل معلق در هوا، حفاری چاله، عمیق، دیواره های عمودی، و موانع دیگر پیدا کنید. jetpack است شگفت انگیز کمک خواهد کرد میمون غلبه بر موانع. هر حرکت از شخصیت خود را کنترل کنید. استفاده از jetpack است به بالا برود، پایین، چپ، راست و هموار.

ویژگی های بازی:


 •      میمون خنده دار
 •      40 سطح جالب
 •      کنترل های ساده
 •      پاداش های مختلف