تصاویر منتخب

دانلود بازی جدید وباحال تور فرانسه2014 Tour de France 2014: The game

بازیهای پازل و فکری


پیش نیاز اندروید:2.3به بالا

تور فرانسه 2014: بازی - رقابت در مسابقه چرخه معتبر ترین در جهان است. مدیریت تیم خود را و آن را منجر به پیروزی. به یک مدیر و یک مربی از یک تیم حرفه ای است. فروش تجهیزات شما نیاز دارید، برنامه ریزی جلسات تمرین. شکل از یک استراتژی برای هر مرحله از مسابقه و کنترل تیم خود را در مسیر. ارتقا دوچرخه خود را، بهبود ویژگی های خود و شانس خود را برای برنده شدن. این بازی رسمی آندروید طرفداران دوچرخه و فقط کسانی که عشق بازی خوب بی تفاوت را ترک کنید.
تور فرانسه 2014: این بازی برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: انتخاب فایل مورد نظر و کلیک بر روی "دانلود کنید تور رایگان فرانسه 2014: APK بازی"، و سپس یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!

ویژگی های بازی:

 • گرافیک بسیار جذاب
 • 21 مراحل مسابقه
 • 5 تیم
 • بیش از 100 مخالفان
 • ارتقاء دوچرخه


دانلود بازی جدید سحر از جاودانان با وژن 1.4.1

بازی آنلاین ماجراجویی شبیه ساز رانندگی


پیش نیاز اندروید:4.0.4
شرح بازی:
سحر از جاودانان - جستجو برای ماجراجویی در این جهان فوق العاده پر از سحر و جادو، موجودات شگفت انگیز، هیولا وحشتناک و وظایف جالب است.
 
سحر از جاودانان - جستجو برای ماجراجویی در این جهان فوق العاده پر از سحر و جادو، موجودات شگفت انگیز، هیولا وحشتناک و وظایف جالب است. ایجاد قهرمان منحصر به فرد خود را در این بازی آندروید. تکمیل وظایف مختلف و سطح بالا قهرمان خود را. یادگیری مهارت ها و رام موجودات فوق العاده است. مبارزه با هیولا و کارفرمایان قدرتمند است. دریافت تجهیزات و سلاح های حماسه، ارتقاء دنده خود را و آن را بهتر. تجارت آیتم های مختلف در بازی در حراج. بازیکنان نبرد از سراسر جهان است.

سحر از جاودانان برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: انتخاب فایل مورد نظر و کلیک بر روی "دانلود رایگان سحر از جاودانان APK"، پس از آن یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!
ویژگی های بازی:

 • گرافیک عالی 3D
 • کلاس شخصیت منحصر به فرد
 • بسیاری از حیوانات خانگی
 •  نبرد بازیکنان دیگر


دانلود یازی باحال کیوی کوکی: خط تیره به سیاه چال انداختن

بازی آنلاین ماجراجویی شبیه ساز بازیهای پازل و فکری رانندگی


پیش نیاز اندروید:2.3 به بالا
کیوی کوکی: خط تیره به سیاه چال انداختن - کمک به اعماق فرار قهرمان سیاه چال غم انگیز و سرد است. سوار یک پرنده کیوی مکانیکی و سرعت همراه است. پرش به بیش از موانع و precipices متفاوت است. اجتناب از تله های مکانیکی و ربات های بخار. پرتابه دوج و فراموش نکنید که برای جمع آوری سکه های که شما می توانید استفاده کنید برای خرید لباس برای شخصیت خود را. پس از سیاه چال فرار شما شروع به ماجراجویی جذب در جهان زیر آب. این بازی پویا steampunk آندروید شما را ترک نمی سرد!
کیوی کوکی: خط تیره سیاه چال برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: انتخاب فایل مورد نظر و کلیک بر روی "دانلود کیوی کوکی رایگان: مأموریت زندان با APK خط تیره"، و سپس یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!


ویژگی های بازی:

 •  گرافیک خیره کننده
 •  موسیقی خوب و صدا
 •  70 سطح
 • جذب سطحی گیم پلی

دانلود بازی جذاب و جنگی نگهبان: اخرین مبارزه

شبیه ساز رانندگی بازیهای پازل و فکری بازی آنلاین ماجراجویی


پیش نیاز اندروید:2.2 به بالا
نگهبان: آخرین مبارزه - کمک جنگجو بزرگ محافظت از 3 جهان از حملات نیروهای شر. ضرب و شتم بسیاری از سطوح و مبارزه با انبوهی از دشمنان قدرتمند. در این بازی آندروید شما هیولا و کارفرمایان قدرتمند با کارکنان افسانه ای طلایی به عنوان سلاح قابل اعتماد خود را مبارزه با. سطح تا شخصیت خود را، یادگیری مهارت های جدید در تمام بازی ها. از بسیاری از مهارت های شما آن است که مکمل سبک مبارزه خود را انتخاب کنید. ایجاد یک قهرمان منحصر به فرد. یافتن دنده جدید است که کمک می کند تا شر به طور موثر از بین ببرد. سرنوشت تمام جهان نهفته است در دست شما، به یاد داشته باشید که!
نگهبان: آخرین مبارزه - کمک جنگجو بزرگ محافظت از 3 جهان از حملات نیروهای شر. ضرب و شتم بسیاری از سطوح و مبارزه با انبوهی از دشمنان قدرتمند. در این بازی آندروید شما هیولا و کارفرمایان قدرتمند با کارکنان افسانه ای طلایی به عنوان weaGuardian قابل اعتماد خود را به مبارزه با: آخرین مبارزه برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: انتخاب فایل مورد نظر و کلیک بر روی "دانلود رایگان نگهبان: آخرین APK مبارزه"، و سپس یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!

ویژگی های بازی:

 • گرافیک عالی
 • بسیاری از توانایی های و combos
 • سطوح مختلف
 • کنترل خوب