تصاویر منتخب

دانلود بازی افسانه امپراتور

رانندگی شبیه ساز بازیهای پازل و فکری ماجراجویی بازی آنلاین


توضیحات
این بازی می گوید که دوره سه Kindom زمانی که جنگ سالاران با یکدیگر جنگیدند. پلیر که ارتش منجر به شورش کشاند، از طریق شکستن تمام موانع و تبدیل به یک طور کلی در طول تاریخ معروف با قابلیت مبارزه با هزاران نفر از دشمنان. واحد های مختلف از هر سلاح دیگر، سحر و جادو و تیز با اموال تصادفی، استقرار تاکتیکی کلاسیک و نبرد جنگ خالص خودداری کنند.استراتژی حماسه بازی آنلاین بزرگ تلفن همراه می رسد!

تاریخچه بر اساس بلند آوازه شو میدان جنگ، دریافت پاداش با پیروزی نیروهای مختلف در میدان جنگ است.
صدها نفر از ژنرال های معروف تاریخی با ویژگی مهارت های تیز به اجازه شما احساس حضور این ژنرال معروف در سه امپراطوری دوره.
گرفتن تشکل های مختلف هوشمندانه برای استفاده کامل از ژنرال ها و واحد.
دفاع و تسخیر، بازیکن باید برای دفاع از میهن خود و تسخیر سرزمین های جدید.
ساختمان در بازی:
شهرستان های بزرگ، بازداشتگاه، زمین تمرین، فروشگاه، بازار، کارگاه، غیر نظامی خانه، زمین های کشاورزی، جامعه کسب و کار، و دفتر استراتژی.
ایالات در بازی:
وی دولت، شو دولت و وو امور خارجه.

ویژگی ها:
بازی سبز، هوشمند بازی در بازی، هیچ سنتز سنگ جواهر، بازی حتی بدون شکوه کردن.
جنبه تاریخی، بلند آوازه شو درست، جدید حالت آداب و رسوم، ترخیص کالا از گمرک، برنده آیتم های بسیار جذاب است.
آماده سازی در حال اجرا برای جنگ، صدها نفر از ژنرال های معروف، مهارت مشخصه، ایجاد بازیگران لوکس ترین.
سحر و جادو و تیز سلاح، اموال تصادفی، تجهیزات سطح بالا، خود ساخته شاهکار قابل توجه است.
نقشه استراتژی، تشکل های مختلف، سرپیچی مشکلات و موانع، همیشه پیروز ژنرال به نظر می رسد.
نگاهی به شهرستانها و تصرف سرزمین، جنگ ارتش گروه، انجام الحاق، رسیدن به افسانه امپراتوران جدید.

دانلود بازی پر مخالب افسانه امپراطوری: سپیده دمLegend of empire: Daybreak

بازی آنلاین ماجراجویی شبیه ساز رانندگی


شرح بازی: افسانه امپراطوری: سپیده دم
افسانه امپراطوری: سپیده دم - ساخت امپراطوری خود و تصرف سرزمین های جدید است.

ویژگی های بازی:

  •      گرافیک عالی
  •      charaters های مختلف
  •      بازی با دوستان
شکوه سابق امپراطوری افسانه ای در این بازی آندروید. جذب و آموزش قهرمانان قدرتمند با توانایی های منحصر به فرد. ایجاد مجموعه از تجهیزات برای قهرمانان خود را. پژوهش و فن آوری های جدید برای افزایش قدرت امپراتوری خود را. ایجاد یک ارتش، قطار بزرگ و بهبود سربازان خود را. سرب نیروهای خود را به نبرد. اتحاد تاریخ و مبارزه با دیگر بازیکنان.

افسانه امپراطوری: سپیده دم برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: فایل مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی "دانلود رایگان افسانه امپراطوری: apk را سپیده دم"، و سپس یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!

دانلود بازی مبارزه با مورتال2 Mortal Combat

ماجراجویی بازیهای پازل و فکری رانندگی


مبارزه با مورتال 2 برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: فایل مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی "دانلود رایگان مورتال مبارزه با 2 APK"، پس از آن یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!
شرح بازی: مبارزه با مورتال 2
تمام نسل بزرگ شده بازی این بازی فرقه. و در حال حاضر شما می توانید آن را بر روی دستگاه تلفن همراه خود بازی کند. همه توابع، و همچنین گرافیک به یکی از اصلی دارد بنابراین، احتمالا، آن را لذت بخش نیست به همه باشد. علاوه بر این شما متاسفانه نمی قادر خواهد بود برای به نبرد دوستان خود را به دلیل بازی تنها برای یک نفر در دسترس است. اما تمام این طرفداران از این بازی جلوگیری از لذت بردن دعوا خونین با افسانه ای و دیدنی "مرگ" و "combos را پایان"

دانلود بازی داستان مزرعهFarm story 2

شبیه ساز ماجراجویی


مزرعه داستان 2 برای آندروید بسیار محبوب است و هزاران نفر از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان خواهد بود خوشحالم که آن را دریافت و بدون هر گونه پرداخت. و ما می توانیم به شما کمک کند! برای دانلود بازی به صورت رایگان، توصیه می کنیم شما را به انتخاب مدل گوشی خود را، و سپس سیستم ما فایل apk را مناسب ترین را انتخاب کنید. دانلود بسیار ساده است: انتخاب فایل مورد نظر و کلیک بر روی "دانلود مزرعه رایگان داستان 2 APK"، پس از آن یکی از راه های که شما می خواهید برای دریافت فایل را انتخاب کنید. فقط چند قدم آسان و شما با بهره گیری از نسخه کامل این بازی را برای تبلت یا گوشی!


شرح بازی: داستان مزرعه 2
مزرعه داستان 2 - گسترش مزرعه خود را زیبا، حیوانات مزرعه عقب و کشت محصولات.
ویژگی های بازی:
  •      گرافیک رنگارنگ
  •      بازی با دوستان
بازی سرگرم کننده که در آن شما به عنوان یک صاحب مزرعه بازی می کنند. رشد برداشت محصولات کشاورزی رنگارنگ، تجارت با دوستان و همسایگان. طبخ انواع غذاهای در آشپزخانه. بحث به شخصیت های خنده دار. جمع آوری مجموعه خود را از حیوانات خانگی دوست داشتنی است. تزئین مزرعه خود را با استفاده از انواع آیتم های ویژه. در این شبیه ساز آندروید شما زندگی روستایی لذت بخش را ببینید.
این بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارد.
بیگ گیم این بازی جذاب داستان مزرعه 2 را به شما پیشنهاد میکند.